Apa yang hendak dimasak dari daging cincang - makanan ringan, hidangan utama, resipi cepat

Dari daging lembu, anda boleh memasak beratus-ratus hidangan di rumah, akan ada keinginan. Mereka disediakan di setiap rumah, dan setiap pelayan wanita mempunyai resipi tandatangan mereka sendiri. Pisang kek mince, bebola daging, bebola daging, ladu, klopsa, daging dan bicu. Terdapat banyak pilihan.

Teknologi

Sekadar daging yang dibeli atau dicairkan selepas dicairkan, bilas dengan air dan buang daging dari tulang. Jangan memotong terlalu banyak lemak dari daging lembu, daging babi dan daging lembu. Ia adalah orang yang membuatnya lembut. Tetapi saya menasihati anda untuk mengeluarkan kulit dari burung untuk mengurangkan kandungan kalori produk siap.

Tuangkan lebih baik dalam pengisar daging, tetapi anda boleh menggunakan pengisar. Pada masa yang sama, banyak suri rumah mengalir daging melalui penggiling dua kali, yang dengan ketara meningkatkan rasa hidangan, menjadikannya lebih lembut.

Rahsia untuk pemadat yang sempurna adalah bahawa ia harus lembut dan lembut. Kesan semacam itu boleh diperolehi jika anda menguli dengan jisim dengan tangan anda, dengan berhati-hati menghiasi ketulan dengan jari anda.

PERHATIAN! Masak yang berpengalaman meletakkan ais dihancurkan ke daging cincang, dan kemudian sekali lagi mengalahkan jisim daging dengan pengisar untuk memberikannya ringan dan ringan.

Apa yang diperlukan

Bergantung pada pilihan resipi dan masakan, anda boleh menambah produk dengan roti putih direndam, sayur-sayuran cincang, lada hitam tanah baru, bawang mentah atau panggang, rempah dan bawang putih.

Untuk membuat potongan dan meningkatkan rasa, telur keseluruhan atau hanya kuning telur disuntik. Campuran telur mengepung keping daging dan membuat banyak elastik dan lentur dalam pemodelan. Anda boleh memasukkan sejumlah kecil keju parut, kentang mentah atau kanji kecil, semua produk ini menggantikan telur ayam.

TIP! Sekiranya pemadam ternyata kering, tambah sedikit air, susu, krim, krim masam atau jus tomato. Bahan-bahan ini meningkatkan rasa, menjadikannya lebih lembut dan lebih lembut.

Memilih daging cincang

Mince daging babi sesuai untuk memasak apa-apa hidangan, ia mempunyai lemak yang cukup. Keteguhannya adalah berair dan lembut. Tuangkan daging yang lebih baik dari bilah leher, bahu dan bahu. Daging sapi adalah produk yang serba boleh, tetapi dalam bentuk tulennya kering, jadi daging babi atau daging ayam ditambah kepadanya dalam proporsi 70/30. Payudara, tenderloin atau bilah bahu sesuai untuk pengisaran.

Kunyit kerana rasa dan aromanya yang aktif digunakan secara aktif hanya di masakan Timur dan Mediterranean. Kepingan yang paling sesuai untuk penyediaannya - paha. Ayam cincang digunakan untuk bakso, bakso, bakso dan banyak produk lain. Untuk penyediaannya perlu kaki dan daging putih dari payudara.

Makanan ringan yang lazat dan asli

Selain bakso biasa, bakso canapés dengan bakso dan Königsberg klop boleh dibuat dari daging lembu.

Klopsa

Hidangan ini mengandungi sejambak perasa: rasa pudina marjoram, penyamak pedas, sos krim, bahawa anda tidak akan bosan.

Bahan-bahan:
  • 0.5 kg daging lembu;
  • 0.3 kg daging babi;
  • Bacon 0.2 kg;
  • 2 biji telur;
  • 180 g roti putih;
  • 80 g bawang;
  • 1 dari segel;
  • 70-80 ml jus lemon;
  • untuk merasakan garam, paprika, lada hitam;
  • 1 secik gula;
  • untuk merasai marjoram.
Untuk sos:
  • 500 ml sup daging segar;
  • 1 dari segel;
  • 150 ml wain putih (kering);
  • 45 g mentega;
  • Tepung 35 g;
  • 150 ml krim tebal;
  • 8 ml saus Worcestershire;
  • garam, lada secukup rasa.
Cara memasak:
  1. Potong kerak dari roti itu, gosokkan serbuk roti dengan tangan anda dan rendam dalam susu.
  2. Masukkan daging dengan daging, tambah bawang cincang, roti, rempah, telur ayam, bumbu.
  3. Tangan menguli dengan teliti. Tambah pinggan yang dihiris dan bentuk bakso.
  4. Musim air dengan jus lemon, gula dan garam. Rebus ke dalamnya, kemudian masukkan ke dalam sos dan panaskan lagi.
  5. Untuk sos, coklat tepung dalam mentega, tuangkan dalam wain, krim dan sup. Masak dengan kacau selama 3 minit. Tambah lebih banyak saus Worcestershire, segelintir penapisan, musim dan panas hingga tebal.

Selepas mematikan dapur, hidangan itu perlu dibuang. Hidangkan dalam plat dalam, kaya dengan sos.

Canapes Meatball

Pembuka bola bakar yang elegan - hidangan yang murah dan murah, tetapi sentiasa lazat. Anda memerlukan roti untuk canapes: roti putih atau roti rai semalam akan sesuai dengan sempurna.

Bahan-bahan:
  • 0.6 kg daging lembu campuran;
  • 75 g bawang;
  • 6 tangkai ketumbar;
  • 1 alpukat;
  • 100 ml krim segar;
  • 2 keping rempah bawang putih;
  • 65 ml minyak tidak berbau;
  • musim citarasa.
Memasak:
  1. Tuangkan bawang dan kacau ringan dalam 20 ml minyak.
  2. Ranting 3 ranting cilantro dan tambah jagung daging dengan bawang. Musim, campurkan dengan teliti.
  3. Mince bola kecil mince dan goreng dalam baki minyak.
  4. Untuk campuran sos dalam mangkuk pengisar pulpa satu alpukat, rempah-rempah, krim, baki cilantro.
  5. Gunakan pemotong cookie untuk memotong cawan roti. Letakkan sos pada mereka dan letakkan bakso di atas.
  6. Semua selamat tusuk yang cantik.

Hidangan kedua dari peminum yang berbeza

Anda boleh membuat hidangan kedua dengan citarasa yang berbeza dari daging cincang: membuat ikan, membuat bebola daging dengan nasi dan sarang dengan telur.

Beras dengan daging cincang di dalam ketuhar

Masak bijak mencairkan daging cincang dengan kubis cincang, jadi jus daging mereka subur.

Bahan-bahan:
  • 0.5 kg daging cincang dicampur;
  • Kubis putih 300 g;
  • 100 gram beras;
  • 85 bawang;
  • untuk merasakan bawang putih;
  • 120 g lobak merah;
  • 100 g lemak krim masam;
  • telur;
  • garam, lada secukup rasa.
Memasak:
  1. Tuangkan kubis itu, masukkan air mendidih selama 3 minit, longkang di colander. Beras membawa kepada separuh.
  2. Goreng wortel parut, bawang cincang dalam minyak. Di akhir panggang masukkan bawang putih yang dicincang.
  3. Dalam mangkuk yang dalam menggabungkan kubis, nasi rebus, daging cincang, sayur goreng, telur, rempah segalanya dengan rasa.
  4. Masukkan campuran yang disediakan ke dalam bentuk, krim dengan krim masam tebal.
  5. Bakar dalam ketuhar pada suhu 200 ° C sehingga dimasak.
PERHATIAN! Anda boleh membentuk jisim biasa yang dimasak dan goreng di kedua-dua belah dalam kuali.

Sarang

Untuk penyediaan sarang kami mengambil produk yang paling berpatutan, dan hasilnya kami mendapat hidangan perayaan. Di atas pinggan itu kelihatan sangat mengagumkan.

Bahan-bahan:
  • 0.3 kg daging lembu;
  • 0.2 kg daging babi;
  • 1 bun basi;
  • 1 bawang;
  • 1 telur dalam pemadat + 5-6 keping untuk mengisi;
  • 1 keping pasli cincang;
  • 2 g lada hitam tanah.
Untuk sos:
  • 20 g tepung;
  • 25-35 ml minyak halus;
  • 200 ml jus tomato;
  • 1 genggam sayur-sayuran yang dicincang;
  • beberapa lada hitam.
Memasak:
  1. Bun (tanpa kerak) dimasukkan ke dalam mangkuk, tuangkan susu dan biarkan selama beberapa lama.
  2. Dari daging untuk membuat daging cincang. Suplai dengan telur mentah, roti, pasli cincang, lada, bawang cincang. Musim untuk rasa, masak dengan baik dan buat bola.
  3. Buat lubang di setiap bola dengan tangan anda, letakkan separuh telur rebus di dalamnya (protein harus di atas). Semua sarang sudah siap.
  4. Tempatkan sarang dalam kuali yang sesuai untuk ketuhar, tuangkan ke dalam sos (sediakannya terlebih dahulu). Tutup bekas dan letakkan di dalam ketuhar panas selama setengah jam.
  5. Untuk sos, goreng dalam minyak 20 gram tepung, tambahkan jus tomat, sayur-sayuran cincang, sedikit kacang hitam dan campuran.
PERHATIAN! Sebelum anda menghantar kepingan daging ke penggiling daging, anda mesti memotong filem dari mereka, mengeluarkan helai, tulang dan tulang rawan.

Hedgehogs

Tidak akan ada kesulitan dengan "landak", kecuali beras dan sos harus disediakan secara berasingan.

Bahan-bahan:
  • 0.5 kg daging cincang dicampur;
  • 100 gram beras;
  • telur mentah;
  • perasa untuk rasa;
  • 45 ml minyak sayuran;
  • Pes tomato 20 g;
  • 200 gram tomato dalam jus mereka sendiri;
  • 25 g tepung;
  • 25 g krim masam.
Memasak:
  1. Segera cincang bawang, letakkan di kuali dan goreng. Kacau sejuk dengan daging cincang, tambah nasi, telur ayam, rempah dan masak dengan teliti.
  2. Buat sos: keluarkan kulit tomato, memotong pulpa dalam pengisar, menggabungkan dengan pasta dan krim masam segar. Masukkan tepung ke sos yang disediakan, musim dan kacau. Jika sos tebal, ia boleh dicairkan dengan air.
  3. Bentuk bebola daging dari jisim daging, letakkan dalam periuk. Tuangkan dalam sos supaya landak dilindungi sepenuhnya.
  4. Rebus selama 30 minit di bawah penutup (api rendah).
PERHATIAN! Jangan tambahkan roti direndam ke bakso dengan nasi. Tetapi ia perlu menggoreng mereka dalam mentega.

Cutlets

Cutlet adalah klasik dari genre kuliner yang tidak pernah bosan. Dan perhatikan, tidak ada rahsia khusus, kecuali satu perkara: anda harus menguli daging cincang dengan baik.

Bahan-bahan:
  • Daging babi 0.3 kg;
  • 0.4 daging lembu;
  • 0.2 kg roti basi;
  • 1 telur;
  • 100-120 g bawang.
Memasak:
  1. Buat daging cincang, tambah dengan bawang goreng.
  2. Roti lapis atau keropok rendam dalam susu atau air biasa.
  3. Tambah roti direndam, telur, garam, dan lada hitam pada jisim dan ulas dengan baik.
  4. Telur tidak bernilai banyak, jika tidak, potong itu akan menjadi padat. Sebaliknya, anda boleh meletakkan sedikit kanji atau kentang mentah parut.
  5. Gulungkan potong dalam tepung dan goreng sehingga coklat keemasan.
PERHATIAN! Apabila potong siap, tuangkan 50 ml air ke dalam kuali dan letakkan 30 gram mentega, sedikit hangat. Air dan mentega akan menambah mereka juiciness.

Resipi cepat dengan daging cincang untuk makan malam

Ia berlaku dalam kehidupan seharian seperti kekacauan hal-hal masa yang sangat kurang, anak-anak lapar, suami mesti pulang dari kerja dan sesuatu harus segera disiapkan untuk makan malam. Dalam kes ini, ambulans akan dicincang daging. Ia boleh disediakan terlebih dahulu atau dibeli di kedai.

Roti daging

Ini adalah salah satu pilihan roll daging. Hanya pengisian tidak diagihkan di atas permukaan, tetapi mengganggu daging, selepas roti terbentuk.

Bahan-bahan:
  • 1 kg daging cincang;
  • 200 g mana-mana cendawan;
  • 1 telur;
  • 75-80 g bawang;
  • 1 keping roti;
  • 130 g keju;
  • 100 g susu;
  • 20 g mentega;
  • garam secukup rasa.
Memasak:
  1. Chop bawang bawang, kacau dalam mentega, tambah cendawan dicuci, masak selama 7-8 minit. Buang dari haba, bergabung dengan keju, perasa.
  2. Dalam pemadat tambah bawang, susu, telur, lada hitam, mengisi cendawan. Campurkan dengan baik.
  3. Tutup bentuk dengan minyak kulit, letakkan bahan-bahan dan bentuk roti, tutup dengan kerajang.
  4. Masak dalam ketuhar panas selama 35-40 minit (180-200 darjah).
PERHATIAN! Jika pemadat itu sangat tipis, saya menasihatkan anda untuk menebalnya dengan serbuk roti tanah atau tepung gandum. Selepas menambah yang satu lagi masa menguli jisim.

Panggang dengan pasta dan sayuran

Pasta atau pasta, sebagai orang Itali memanggilnya, pemegang rekod dunia dalam kelajuan memasak. Perkara utama - dengan cepat menghantar tepung dalam ketuhar.

Bahan-bahan:
  • 1 kg cincang daging lembu dan daging babi;
  • telur;
  • 90 g bawang;
  • 150 g roti putih (basi);
  • untuk menggoreng minyak;
  • 300 gram pasta;
  • pada ½ balang jagung + kacang (tin).
Memasak:
  1. Letakkan kepingan roti di dalam mangkuk, tuangkan susu atau air, biarkan selama beberapa minit. Kemudian peras dan letakkan dalam mangkuk yang dalam, tambah daging cincang, bawang cincang, telur, perisa.
  2. Buta tulang dan letakkan di atas dulang pembakar, sebelum dimasak. Masukkan dalam ketuhar panas selama 15-20 minit. Kemudian tuangkan sedikit air dan biarkan selama 5 minit lagi.
  3. Rebus pasta, gabungkan dengan kacang hijau dan jagung. Hidangkan dengan bakso.

Turki dan Resipi Daging Minced

Kelebihan utama ayam cincang adalah kalori rendah dan kandungan lemak. Ayam kaya dengan vitamin dan asid amino. Ini adalah pilihan yang baik untuk sesiapa sahaja yang mengambil berat tentang kesihatan.

Burger kalkun bakar dengan buah zaitun dan badam

Semasa dibakar pada kuali, anda perlu menyediakan kuah asli dengan badam, paprika dan buah zaitun.

Bahan-bahan:
  • ½ cawan badam;
  • daging ayam belanda dan ayam;
  • bawang;
  • 50 ml minyak zaitun;
  • ½ cawan buah zaitun;
  • meminum paprika secukup rasa;
  • 1 lada merah manis (goreng terlebih dahulu).
Memasak:
  1. Tuangkan bawang di dalam mangkuk pengisar. Roti merendam susu. Semua bergabung dengan daging cincang, musim. Bentuk patties.
  2. Dalam minyak sayuran, goreng badam dengan paprika yang dihisap, kemudian letakkan zaitun dan lada. Sejumlah kecil paprika yang dihisap akan memberi hidangan rasa yang menarik. Anda boleh membelinya di pasar raya.
  3. Bakar roti di kuali panggang. 5 minit sudah cukup.
  4. Letakkan tepian pada pinggan hidangan, masukkan campuran badam di atas.

Hidangkan kacang hijau rebus dan nasi rebus dengan mentega.

Cutlets wap ayam

Potong ayam lembut, jika anda menggabungkan diet daging putih dengan pinggul lemak.

Bahan-bahan:
  • 0.5 kg ayam cincang.
  • 2 kentang;
  • 1 garam garam;
  • telur.
Memasak:
  1. Rebus kentang dan rebus sehingga rata.
  2. Apabila kentang lenyek telah disejukkan, tambah telur yang dipukul.
  3. Musim ayam cincang dan gabungkan dengan kentang hancur.
  4. Cutlet bulat buta. Masak selama 20 minit.
PERHATIAN! Cuba untuk tidak meminumnya di kedai atau di pasaran dari pengeluar yang kurang dikenali, anda tidak akan dapat mengetahui apa yang mereka bercampur dengannya.

Makanan kalori

Adalah penting untuk memerhatikan kesederhanaan dalam makanan, tetapi tidak perlu menetapkan larangan tegar. Jika anda benar-benar mahukan sesuatu - anda perlu memasak, tetapi, sudah tentu, ikuti bahagian dan kalori.

Jadual Kalori dan Pemakanan

Nama hidangan ituNilai tenaga (kcal)TupaiLemakKarbohidrat
Daging lembu dan daging babi24019,533,63,9
Cutlets wap ayam19617,818,814,1
Bakso Turki Bakar dengan Sos Almond21519,722,58,3
Sarang29917,316,325
Hedgehogs30020,413,126,7
Nasi dengan daging cincang31019,117,525,8
Klopsa28918,119,222,7
Roti daging32519,420,010,5
Canapes Meatball18613,511,012,0

Petua berguna

Rahsia pemadat yang sempurna.

  • Untuk membawa kepada konsistensi yang diingini, masukkan produk dalam proses menguli, dan tambah rempah dan rempah pada akhir memasak.
  • Ada cara mudah untuk menambah kekayaan. Letakkannya dalam beg selofan biasa, kemudian taruh dengan teliti ke atas meja.
  • Sediakan daging cincang di dalam peti sejuk selama kira-kira 30 minit supaya ia tepu dengan rempah dan tepu dengan aroma.
  • Jangan simpan di atas peti sejuk selama lebih dari 24 jam, lebih baik segera menghantar sekeping tambahan di dalam penyejuk beku.

Hidangan daging cincang adalah pilihan yang baik untuk diet harian. Kini, seorang pelajar sekolah tahu bagaimana menggoreng bebola daging, membakar bebola daging dan roti panggang. Terdapat banyak resipi yang menarik dengan cadangan mengenai bagaimana dan apa yang perlu dibuat dari daging lembu di dalam oven atau dalam periuk. Hidangan lazat, berkhasiat, sihat dan tidak memakan masa.

Tonton video itu: Martabak telur yang simple dan enak (Disember 2019).

Tinggalkan Komen Anda